Hakkımızda

KALİTELİ HİJYENİK VE KONFORLU UYKUYSA

     Arpi yatak

Hammaddemizden
ambalajımıza kadar her zaman daha iyisini yapabileceğimize
İnanıyoruz. Sürekli gelişime olan bağlılığımızla, 1978° den beri, kurucumuz  Yaşar Taşdemir 'in öğretisini devam ettirerek hep
"daha (iyisi' için çalışıyoruz.
Mükemmele ulaşma hedefimiz bizim en büyük motivasyon ve ilham kaynağımız. Sizlersiniz

ARPİ , tüketim taleplerini ihtiyaçlar doğrultusunda karşılayabilmek adına, teknolojik yenilikler ışığında geliştirdiği ve genişlettiği, yenilenen ürün yelpazesiyle sektöründe hak ettiği yeri korumaktadır.

 

Yılda 30.000 Yatak

Modern teknolojiyle donanımlı makinelerde yılda 30.000 yatak

4.000 m2 kapalı alanda gerçekleştiren ARPİ, ürettiği ürünlerinin %30’unu ihraç ederek ülke ekonomisine katkı sağlayan firmalar arasında markalaşmaktadır.

 

Ulusal piyasada etkinliğini güçlendirirken uluslararası arenada; Almanya, , Dubai, İran, Irak, , Kazakistan, Türkmenistan, Azerbaycan ve Kıbrıs gibi ülkelere ürün ihraç eden ARPİ, elde ettiği deneyimlerle birlikte müşteri talepleri doğrultusunda özel ölçü ve özel marka üretimi yapmaktadır.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Gücünü müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetinden alan,çevre dostu Doğuş Yatak...
  • Müşteri ve ihtiyaç beklentilerine uygun çözümleri,en hızlı şekilde sunmak ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak,
  • Çalışanlarımızın mutluluğunu sağlamak üzere uygun altyapı ve çalışma ortamları temin etmek,
  • Çevreye duyarlı olmak,
  • Daha iyi bir gelecek için,mükemmellik kültürünü yaşam biçimi haline getirdik...Doğaya ve insanlara faydalı bir şirket kurduk.
 
 
 
 
 
 
 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.