Arpi Petluxor Evcil Hayvan Yatağı

3.355,00 TL
1.650,00 TL
%51  İndirim
3.355,00 TL
1.650,00 TL
ARPİ PETLUXOR EVCİL HAYVAN YATAĞI

Arpi'nin en yakın dostlarımız için tasarladığı Petluxor evcil hayvan yatağı, evcil dostlarımızın konforunu ve uyku kalitesini artırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Arpi Pati koleksiyonunun bir parçası olan bu yatak, evcil hayvanlarınızın rahat ve ergonomik bir uyku deneyimi yaşamasını sağlar.

Uzun Süreli Rahatlık

Arpi Pati koleksiyonundaki yataklar, evcil dostlarınızın daha uzun süre keyif alarak uyumasını sağlar. Kaliteli malzemeler ve özel tasarımı sayesinde, patili arkadaşlarınızın dinlendirici bir uyku deneyimi yaşamasını sağlar.

Ergonomik Tasarım

Evcil dostlarınızın hareketli yapısı düşünülerek üretilen yataklar, ergonomik bir uyku ortamı sunar. Kaydırmaz tabanları sayesinde yatak yerinden oynamaz ve patili dostlarınıza güvenli bir uyku sunar.

Kaliteli Malzeme ve Gizli Fermuar

ARPİ PETLUXOR, iç dolgusunda ve yan desteklerde 1. Kalite Boncuk Silikon Elyaf kullanır. Ayrıca, evcil dostlarınıza zarar vermemesi için gizli fermuar kullanır.

Kolay Bakım

Yatağın %100 Polyester kumaşı, elde soğuk suda veya makinede 30° sıcaklıkta yıkanabilir. Düşük seviyede kurutulabilir, böylece temizlik ve bakımı kolaydır.

Ölçüleri: 80 x 60

ARPİ PETLUXOR EVCİL HAYVAN YATAĞI ile patili dostlarınıza konforlu ve şık bir uyku deneyimi sunun. Şimdi sipariş verin ve evcil hayvanlarınızın rahatlığını artırın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.